Всё об УЗИнформацияУслугиАС КлиентСоциальная политикаИнтерактивное общение
Новости
Анонсы событий
СМИ про Укрзализныцю
Пресс-центр
ДЛЯ ПАССАЖИРОВ
Расписание движения
Резервирование, приобретение проездных документов
Опоздание поездов
Цены и наличие мест по ст.Киев-пасс.*
Пригородные пассажирские перевозки
Нормативная база
Тарифная политика
Для грузоперевозок
АС Клиент
Слежение за вагонами
Правила перевозок
Вопросы-ответы
Продажа и заказ билетов через Интернет
Продажа и заказ билетов через Интернет

расширенный поиск
Поиск
03680 МСП г.Киев-150, ул.Тверская,5
Вход
Написать веб-мастеру
e-mail: Пресс-центр УЗ
 
 
 
 

Приказ №138 о введении электронного документооборота, связаного з перевозкой грузов
Приказ №487-Ц Про утверждение Детальной структуры, состава и формата реквизитов и атрибутов электронного перевозочного документа
Приказ №518-Ц про утверждение Детальной структуры, состава реквизитов и атрибутов электронного заказа на перевозку грузов формы ГУ-12

  ******         Официальный Веб–сайт "Укрзализныци" по прийому обращений грузоотправителей http://cargo.uz.gov.ua        ******       Услуги для пассажиров: заказ билетов «е-квиток»,      расписание движения, цены и наличие мест по ст.Киев-пас. и прочее Приказ №138 о введении электронного документооборота, связаного з перевозкой грузов         

Новости

Телеграммы

Коэффициенты к Сборнику тарифов

Оголошення та анонси

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Проект наказу Міністерства інфраструктури України «Про внесення змін до Коефіцієнтів, що застосовуються до тарифів Збірника тарифів на перевезення вантажів залізничним транспортом у межах України та пов’язані з ними послуги» розроблено відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 25.12.96  № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)», від 16.12.2009 № 1392 «Про забезпечення прозорості державної тарифної політики щодо перевезення вантажів залізничним транспортом у межах України» та Програми економічних реформ України на 2010 – 2014 роки.

Проект наказу Мінінфраструктури «Про внесення змін до Коефіцієнтів, що застосовуються до тарифів Збірника тарифів на перевезення вантажів залізничним транспортом у межах України та пов’язані з ними послуги» та аналіз регуляторного впливу розміщено на сайтах Міністерства інфраструктури України (www.mtu.gov.ua) та Державної адміністрації залізничного транспорту України (www.uz.gov.ua).

Зауваження та пропозиції до проекту наказу Мінінфраструктури «Про внесення змін до Коефіцієнтів, що застосовуються до тарифів Збірника тарифів на перевезення вантажів залізничним транспортом у межах України та пов’язані з ними послуги» приймаються протягом місяця від зацікавлених юридичних та фізичних осіб, в письмовому та електронному вигляді, за адресою - Державної адміністрації залізничного транспорту України: вул. Тверська, 5, м. Київ - 150 03680 Україна, за факсом (044) 465-14-32 або в електронному вигляді за адресою cmt t @lotus.uz.gov.ua.

Заступник генерального директора
П.П. Науменко

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

З метою поліпшення організації реєстрації та експлуатації власних вантажних вагонів на залізничному транспорті загального користування розроблено проект наказу Міністерства інфраструктури України "Про затвердження змін до Правил реєстрації та експлуатації власних вантажних вагонів", (наказ Міністерства транспорту та зв’язку України від 28.09.2004 № 856).

Завантажити Проект наказу, пояснювальну записку та аналіз регуляторного впливу


Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Проект наказу Міністерства інфраструктури України «Про затвердження Концепції по структурі і методиці розрахунку економічно обґрунтованих вантажних тарифів» розроблено відповідно до Програми економічних реформ на 2010 – 2011 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» та підпункту 4.1.10 підпункту 4.1 пункту 4 Положення про Міністерство інфраструктури України, затвердженого Указом Президента України від 12.05.2011 № 581, н а виконання Плану-графіка реформ за напрямком «Розвиток транспортної інфраструктури» щодо Концепції по структурі і методиці розрахунку економічно обґрунтованих тарифів.

Проект наказу Мінінфраструктури «Про затвердження Концепції по структурі і методиці розрахунку економічно обґрунтованих вантажних тарифів» та аналіз регуляторного впливу розміщено на сайтах Міністерства інфраструктури України (www.mtu.gov.ua) та Державної адміністрації залізничного транспорту України (www.uz.gov.ua).

Зауваження та пропозиції до проекту наказу Мінінфраструктури «Про затвердження Концепції по структурі і методиці розрахунку економічно обґрунтованих вантажних тарифів» приймаються протягом місяця від зацікавлених юридичних та фізичних осіб, в письмовому та електронному вигляді, за адресою - Державної адміністрації залізничного транспорту України: вул. Тверська, 5, м. Київ - 150 03680 Україна, за факсом (044) 465-14-32 або в електронному вигляді за адресою cmtt@lotus.uz.gov.ua.

Заступник генерального директора
П.П. Науменко

Про передачу в оренду об'єктів торгівлі

ДП "Донецька залізниця" передбачає передачу в оренду об'єктів торгівлі, а саме, стаціонарної торгової мережі, вагонів-ресторанів, вагонів-кафе по напрямках:
Донецьк-Москва, Київ, Сімферополь, Одеса;
Маріуполь- Москва, Київ, Львів, С-Петербург;
Луганськ- Москва, Київ, Львів, Одеса, Сімферополь
Дебальцеве-Хмельницький.
Стаціонарна мережа складається з 25 буфетів, 6 кафе, 1 ресторану, 3 кіосків
Мережа розташована у вокзалах ст. Донецьк, Маріуполь, Луганськ, Дебальцеве, Ясинувата, Волноваха, Слов'янськ, Красний Лиман, Микитівка, Горлівка, Краматорськ, Красноармійськ, а також на привокзальних площах і перонах.
Зацікавленим особам пропонуємо звертатися за адресою: м. Донецьк, вул. Артема, 68. Управління ДП "Донецька залізниця", пасажирська служба.
Тел. (062) 319-45-18, (062) 319-42-91


Наказ № 138 від 08.06.2011 Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів


В Укрзалізниці проходить процедуру погодження наказ про затвердження детальної структури, складу і формату реквізитів та атрибутів електронного перевізного документа.

Детальна структура, склад і формат реквізитів та атрибутів електронного перевізного документа


Укрзалізниця шукає партнера для будівництва Дарницького вокзалу

          Залізничники шукають інвестора для завершення будівництва вокзального комплексу на станції Дарниця в м. Києві. Будівництво даного об’єкту здійснюється у рамках підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.
          На сьогодні рівень готовності комплексу складає 15% (виконано роботи з влаштування монолітного каркасу будівлі основного вокзалу, будівництва центрального, з’єднувального, транзитного пішохідних тунелів та інше).
          У разі залучення коштів інвестору планується передати комерційні площі, залишивши у власності залізниці частину площ, які необхідні для забезпечення технології роботи станції, сервісного обслуговування пасажирів тощо. Нагадаємо, що у майбутньому передбачено частину пасажиропотоку дальнього сполучення переключити на Дарницький вокзал з вокзалу Київ-Пасажирський через перезавантаженість останнього. Отже, принадою для потенційного інвестора для розвитку бізнесу має стати стабільний потік пасажирів.
          З питань участі в реалізації інвестиційного проекту звертатись на ДТГО «Південно-Західна залізниця», тел. 465-44-10.


Про затвердження та введення в дію Настанови про порядок встановлення вимог щодо якості продукції при проведенні процедури закупівлі

НАСТАНОВА ПРО ПОРЯДОК ВСТАНОВЛЕННЯ ВИМОГ ЩОДО ЯКОСТІ ПРОДУКЦІЇ ПРИ ПРОВЕДЕННІ ПРОЦЕДУРИ ЗАКУПІВЛІ


Оголошення

З метою розвитку залізничного туризму (формування туристичних поїздів, як по території України, так і країн СНД та ближнього зарубіжжя) Державна адміністрація залізничного транспорту пропонує до передачі на договірних умовах пасажирський рухомий склад залізничного транспорту (пасажирські вагони купейного та СВ типів, вагони-ресторани), при умові виконання інвестором капітально-відновлювального ремонту пасажирських вагонів за індивідуальним дизайн-проектом.

Пасажирський рухомий склад залізничного транспорту, який пропонується до передачі на договірних умовах:
1. Вагон типу СВ № 032-05697, рік побудови - 1982;
2. Вагон типу СВ № 032-06034, рік побудови - 1982;
3. Купейний вагон № 032-14004, рік побудови - 1982;
4. Купейний вагон № 032-14012, рік побудови - 1982;
5. Купейний вагон № 032-14020, рік побудови - 1982;
6. Купейний вагон № 032-14038, рік побудови - 1982;
7. Купейний вагон № 032-14046, рік побудови - 1982;
8. Купейний вагон № 032-14052, рік побудови - 1982;
9. Вагон-ресторан № 032-63787, рік побудови - 1985;
10. Вагон-ресторан № 032-63373, рік побудови - 1984.
Балансоутримувачем пасажирського рухомого складу залізничного транспорту, який пропонується до передачі на договірних умовах є Південно-Західна залізниця (м. Київ вулиця Лисенка 6, МСП 01601).

Контактні особи:
від Південно-Західної залізниці інженер відділу ремонту пасажирських вагонів Бойко Ігор Євгенович тел. 044-465-48-79, факс 044-465-46-97;
від Укрзалізниці – начальник відділу ремонту пасажирських вагонів Пасічник Тарас Володимирович, тел. 044-465-02-21, факс 044-465-02-22.
- заступник начальника Головного управління майнових та земельних ресурсів Карбівський Федір Антонович,тел. 044-465-01-50, факс 044-465-24-87.


Шановні пані і панове!

Державна адміністрація залізничного транспорту України запрошує фірми, підприємства та рекламні агентства до співпраці в області популяризації та просування власного бізнесу серед необхідної аудиторії по всіх регіонах України.

Пропонуємо розміщення рекламної інформації на об’єктах залізничного транспорту України: вокзалах, станціях, пасажирських та моторвагонних поїздах, мостах, шляхопроводах, смузі відведення, будівлях та спорудах а також WEB – сайтах Укрзалізниці та залізниць України та відомчих газетах.

Укрзалізниця має широкі можливості для проведення загальнонаціональних та регіональних рекламних кампаній.

Залізничний транспорт має ефективне географічне покриття всіх регіонів країни з оптимальним охопленням рекламної аудиторії та можливістю її сегментування за соціальними та географічними ознаками. Сотні мільйонів споживачів рекламної інформації знаходяться тривалий час в обмеженому для інших носіїв реклами просторі , що і обумовлює ефективність реклами на залізни ці.

Тісна співпраця з залізницями та підприємствами збільшить популярність і престиж Вашої компанії та забезпечить збільшення об’єму продаж вашої продукції.

Детальну інформацію щодо рекламних послуг залізничного транспорту України, Ви зможете отримати звернувшись до:

  • Центру реклами Укрзалізниці за телефонами:

(044) 465-37-91; 465-37-92; 465-35-16 та на офіційному сайті Укрзалізниці у рубриці Послуги


21 жовтня 2010 року Національна комісія регулювання електроенергетики України затвердила економічні коефіцієнти нормативних технологічних витрат електроенергії в мережах Придніпровської залізниці (постанова №1379) і тарифи на передачу електроенергії місцевими (локальними) електромережами, а також тарифи на постачання електричної енергії за регульованим тарифом (постанова №1358) для ДП «Придніпровська залізниця», що надає реальні перспективи для залізниці на закупівлю електроенергії з Оптового ринку.


Шановні пані і панове!

Державна адміністрація залізничного транспорту України продовжує пошук компанії щодо організації послуги із забезпечення харчуванням пасажирів у фірмових поїздах залізниць України. Вимоги до компанії - досвід роботи в сфері громадського харчування, можливість організації повного циклу від виробництва продуктових наборів до надання їх безпосередньо пасажиру. Наявність філій та представництв у Донецьку, Луганську, Львову, Ужгороді, Києві, Одесі, Харкові, Дніпропетровську, Сімферополю.

З повагою

Заступник начальника Головного управління

І.Д. Карпяк

Шановний пасажир!

Укрзалізниця пропонує Вам взяти участь в анкетуванні, метою якого є виявлення переваг пасажирів при виборі виду транспорту для здійснення поїздки, а також більш повне врахування побажань пасажирів щодо організації їх транспортного і сервісного обслуговування.
Тексти анкет
Анкети надсилати: clr6@lotus.uz.gov.ua

Дякуємо за активну участь в анкетуванні. Бажаємо Вам приємної подорожі залізницею!


Шановні пані і панове!

Для приємної поїздки Ви можете скористатися послугою Південно-Західної залізниці та замовити вагон-салон з сучасним рівнем сервісного обслуговування.
Детальну інформацію Ви можете дізнатися за тел. (044) 465-46-82, 465-46-85.При Генеральному директорові Укрзалізниці цілодобово працює телефон довіри:
залізничний 5-14-65;
міський (044)-465-1-465.

Керівництво Укрзалізниці буде вдячне Вам за активну участь в покращенні роботи залізничного транспорту України.

 

Прийом громадян керівництвом Державної адміністрації залізничного транспорту України

Урядова телефонна гаряча лінія

 
 

Timetable

Call centre
Сайт управління зовнішніх зв'язків
Материалы сотрудничества железных дорог
офіційний сайт всеукраїнської транспортної газети Магістраль
Український національний комітет Міжнародної торгової палати
Дизайн и разработка НВФ "ТМСофт"   © 2003-2006