Все про УЗ Інформація Послуги Соціальна політика Інтерактивне спілкування

Питання-відповіді

ПЕРЕГЛЯНУТИ:     ВІДПОВІДІ НА ТИПОВІ ЗАПИТАННЯ,     ЯК ПРОЇХАТИ,     СКІЛЬКИ КОШТУЄ

Питання, в тому числі стандартні, відповіді на які є на сайті, НЕ РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ.


Відобразити запитання за категоріями:
Категорії:
Шукати текст (не обов'язкове):  14.03.2007 13:46:06 Владимир
  Обслуговування на вокзалах/станціях
  Здраствуйте!Пишу уже третий раз!Не молчите!!!! Объясните пожалуйста такую ситуацию! Брали билеты 1 марта! Поезд №108 Киев - Астана до Полтавы (плацкарт). Стоил раньше 35 грн, сейчас 50 грн. С чем связано? Отметки СП в стоиости билета нет! Или это ваше обещаное так называемое 5% подорожание билетов? Итак летом билеты типа на 50% подорожали, а в поезде №611 Полтава - Киев стоил 12грн, а стал 25 :))). Прикольная однако арифметика!
  Відповідь: Відповідно до наказу Міністерства транспорту та зв'язку України від 27.01.07р. №58 та телеграми Укрзалізниці від 30.01.07р. №ЦЗЛ-14/31 з 01.03.07р. введені коефіцієнти індексації (підвищення) тарифів - 1,05 до діючих тарифів. Одночасно повідомляємо, що згідно архівних даних вартість проїзду до станції Полтава на поїзд№108 Київ-Астана до 01.03.07 року в плацкартному вагоні складала: 33 грн.55 коп., з 01 березня 2007 року – 37 грн.03 коп., в купейному вагоні – 50 грн.02 коп. Вартість проїзду зазначена з вартістю постільної білизни. Для більш детального розгляду звернення, перевірки правильності стягнення вартості проїзду необхідно конкретно вказати номер каси та дату звернення.

  14.03.2007 12:04:58 Тетяна
  Інше
  Оплата користування постільною білизною при придбанні квитка (нічний час, 10 год. руху) є обов`язковою, чи носить рекомендаційний характер?
  Відповідь: ШШановна пані Тетяно! Послуга оплати постільної білизни у касі разом з оплатою проїзного документу не є обов’язковою, пасажир має право оплатити користування постільною білизною у касі за бажанням. Разом з тим, хотілось би зазначити, що саме такий порядок оплати постільної білизни гарантуватиме пасажирам отримання якісної послуги та виключить випадки повторного використання постільної білизни у поїздах. З повагою ст.інспектор Л. Кускова

  13.03.2007 18:11:57 Константин
  Інше
  Кто будет проверять работу бригад проводников поездов дальнего следования? Кто будет контролировать роботу проводников моторвагонных и вагонных депо, если контролеров-ревизоров нет, а штат ревизоров-инструкторов значительно уменьшен?
  Відповідь: З метою вдосконалення контрольно-ревізійної роботи, оптимізації доходних надходжень в умовах переходу на нові технології роботи в обслуговуванні пасажирів Укрзалізницею було видано наказ, яким передбачалися ряд структурних і технологічних змін і, зокрема, зміна чисельності ревізорського апарату по залізницях. Зменшення чисельності працівників ревізорського апарату залізниць України не призведе до безконтрольності перевезення пасажирів залізничним транспортом оскільки Державна адміністрація залізничного транспорту України та залізниці постійно працюють над зменшенням збитків від пасажирських перевезень і попередженням безквиткового проїзду. Проводиться робота з місцевими органами влади щодо компенсації перевезень пільгових категорій пасажирів, впроваджуються турнікетні системи, у т.ч. турнікети на вхід і вихід, збільшується кількість провідників у приміському сполученні та моторвагонному рухомому складі з правом продажу квитків з реєстраторами розрахункових операцій, в наслідок чого збільшується кількість проданих квитків, зменшуються випадки вандалізму та розукомплектування рухомого складу. Також наказом Укрзалізниці створено Інспекцію з контролю обслуговування пасажирів на вокзалах і в поїздах, на яку покладено функцію контролю за організацією обслуговування пасажирів, роботою провідників пасажирських вагонів, квиткових касирів.

  13.03.2007 16:09:49 Ярослав
  Інше
  наше підприємство багато років є відправником масових однорідних вантажів (щебень, 1 млн. тон в рік на експорт), останні два роки ми постійно з початку року не можимо робити перевезення груповими відправками. 04.01.2007 нами надано лист Укрзалізниці з проханням узгодити можливість перевезення за однією накладною СМГС, також отримано телеграму №00064/ЦМ, де йдеться про те щоб дорога сприяла в груповому перевезенні за за однією накладною СМГС, але і поцей час періодично Коростенська дирекція нам забороняє перевезення за одним документом.
  Відповідь: ТОВ „Юнігран” Савкову Я.Д. На Ваш запит повідомляється Можливість перевезення у міжнародному сполученні однорідних масових вантажів маршрутом (групою) вагонів з оформленням однієї накладної передбачено § 2 статті 8 СМГС. В цій статті вказано, що за письмовим проханням відправника дозволяється перевезення за однією накладною у разі, якщо однорідний вантаж слідує з однієї станції відправлення на одну станцію призначення на адресу одного одержувача, та за умови, що всі залізниці, які прийматимуть участь у перевезенні, надали згоду. Виходячи з викладеного, вантажовідправник повинен завчасно звернутися до Укрзалізниці з письмовим проханням про узгодження таких перевезень із зазначенням станцію відправлення, станцію призначення та одержувача на ній, роду вантажу і кількості вагонів у маршруті (групі), Укрзалізниця надає запит до залізничних адміністрацій, в тому числі і транзитних країн, і після надходження їх згоди направляє станціям відправлення та прикордонній дозвіл на такі перевезення. До узгодження такого перевезення між залізничними адміністраціями вантажі до перевезення за однією накладною СМГС не приймаються з метою виключення їх затримки на прикордонних станціях через неприймання інозалізницею. Телеграма Укрзалізниці від 05.03.2007 №00064/ЦМ не являється дозволом на перевезення за однією накладною. Інформуємо, що Ваш лист від 04.01.2007 не надходив до Головного комерційного управління, тому пропонуємо надати звернення щодо узгодження перевезення щебеню групою вагонів з оформленням однієї накладної з обов’язковим зазначенням всіх перелічених вище відомостей. Начальник Головного управління В.Р. Іващук

  13.03.2007 10:38:07 Andy
  Інше
  1. Який розклад руху потягу 5414 Мукачево-Житомир ? 2. Який розклад руху дизель-поїзду Козятин-Коростень-Козятин?
  Відповідь: Повідомляємо, що поїзд № 5414 Мукачево-Житомир був призначений одноразово для повернення складу поїзда № 113 сполученням Київ-Мукачево до місця приписки Житомир без продажу квитків пасажирам, стосовно другого питання, то розклад дизель-поїзда Коростень-Козятин Ви можете дізнатися, звернувшись до довідкового бюро за тел.: 503-70-05 або безпосередньо на вокзалах ст. Козятин та Коростень

  13.03.2007 09:01:09 Мирон
  Інше
  Де можна дізнатися перелік (та контактну інформацію)всіх депо на Україні які займаються капітальним та деповським ремонтом вагоно-цистерн під нафтопродукти.
  Відповідь: Для отримання необхідної інформації щодо ремонту цистерн Вам необхідно звернутись письмово до Головного управління вагонного господаоства за адресою: 03680 К иїв-150, вул. Тверська, 5

  13.03.2007 08:21:26 Игорь
  Зміни графіка руху
  Здравствуйте. Где на сайте можно узнать об изменениях в движении пассажирских и пригородных поездов в квадрате Лозовая-Горловка-Ясиноватая-Синельниково-1,2-Павлоград-1 на 15 марта. Сегодня зашёл на вокзал Павлоград-1, туча народу на электричку Лозовая-Днепропетровск узнала, что её не будет. Ни одного объявления об этом! Можно как-то оперативнее информировать людей?
  Відповідь: Шановний Ігоре! Інформація про поточні зміни у розкладі руху приміських поїздів, які курсують через станцію Павлоград-1 на березень п.р. розміщена на двох інформаційних стендах, що знаходяться в приміщенні вокзалу та в касовому залі з 06.03.2007р. По гучномовному зв'язку постійно здійснюються оголошення про тимчасові зміни розкладу руху поїздів. Головним інформаційно-обчислювальним центром Укрзалізниці проводяться роботи зі збору інформації про розклад руху приміських поїздів усіх залізниць України та її узагальнення для наступного оприлюднення на сайті. З повагою, в.о. начальника пасажирського сектору Дніпропетровської дирекції залізничних перевезень, Ж.Степаненко.

  12.03.2007 18:18:09 Дима
  Інше
  Мы группой хотим поехать в Каменець-подольск, сколько будут стоить былеты на 10-15 человек на 13 апреля???И будет ли скидка, если нас 15 человек?А по студентческому?Спасибо!
  Відповідь: Шановний Дмитре! Інформацію, щодо вартості квитків можна отримати за телефоном (044) 503-70-05. Бажаємо Вам приємної подорожі! З повагою Ст.інспектор Л. Кускова

  12.03.2007 18:07:59 Александр
  Обслуговування на вокзалах/станціях
  на моё обращение от 05.03.2007 21:33:11 был дан ответ: <BLOCKQUOTE> "На зупиночній плтформі Караваєві Дачі працюють платний та безкоштовний туалети. Згідно "Санітарних правил по облаштуванню та утриманню місць загального користування" не передбачено забезпечення туалетним папіром та милом у безкоштовному туалетуі. Вищезазначені послуги, у Вашому зверненні, надаються у платному туалеті." </BLOCKQUOTE> спасибо. однако, должен заметить, что: <OL> <LI>при обращении к сотруднику вокзала на ОП "Караваевы дачи" насчёт местонахождения туалета был получен ответ: "туалет есть, но он для тех, у кого есть... [билет]" (слово "билет" произнесено не было, детально этот пример работы с клиентом" описан в моём обращении от 05.03.2007 22:08:20). То есть, работник станции не сообщила о наличии бесплатного туалета. поэтому, чтобыб попасть в туалет, мне пришлось купить билет до ближайшей станции за 1.20 грн. <LI>не знаю, кто, когда и из каких соображений создавал вышеупомянутые нормы по общественным туалетам (подозреваю, что тот, кто такими местами никогда не пользуется, очень давно и "абы подешевле"), но как можно представить себе пользование туалетом без бумаги и мыла с точки зрения гигиены и здравого смысла?! и зачем следовать минимуму инструкции, откровенно несостоятельной в части обеспечения гигиенических требований? в реконструкцию данного остановочного пункта были вложены, думаю, немалые средства, при продаже билетов берут наценку в 20 коп (в сравнении кардачи-вишнёвый (1.50) и вишнёвый-кардачи (1.28)). неужели при этом трудно обеспечить пассажира бумагой и мылом?!!! ведь потом этими же грязными руками пассажиры будут браться за ручки, поручни, сиденья на той же станции! <LI>упомянутый "бесплатный" туалет находится в части станции, куда можно попасть, только пройдя турникет. если туалеты предназначены только для клиентов ЖД, то почему нельзя обеспечить их нормальным обслуживанием - в данном случае, туалетной бумагой и мылом?! <LI>никаких признаков того, что наряду с тем единственным туалетом, которым мне пришлось воспользоваться, существует ещё какой-то платный, замечено не было. то ли он хорошо спрятан, то ли уже закрылся (напомню, дело было около 20:00). в обоих случаях выбора у клиента нет. </OL> прошу сделать из вышеописанного выводы и принять меры.
  Відповідь: Для пасажирів з квитками на з.п.Караваєві Дачі працює безкоштовний туалет. Для громадян без квитків функціонує платний туалет, який знаходиться ліворуч від центрального входу і працює з 8.00 до 20.00. Необхідна інформація розміщена на піктограмах в залі для обслуговування пасажирів. При розрахунку вартості квитків в приміському сполученні для м.Києва діє один тариф, а для області - інший.

  12.03.2007 17:30:28 Елена
  Інше
  Скажите, пожалуйста, почему не совпадает информация по цене билета на сайте с данными справки? Конкретно: меня интересовала стоимость билета плацкарты 024Ш до Москвы из Одессы. На сайте 024Ш плацкарт указана цена в 150 грн с копейками. Тем не менее на одесской справке 727-42-42 мне назвали 190 грн. Какая цена правильная и что за цена предоставлена на сайте, можно ли на нее ориентироваться? И нельзя ли как-то повлиять на девочек на справке, чтобы они не швыряли трубку с такой бешеной скоростью? Спасибо.
  Відповідь: Шановно пані Олено! Дійсно, згідно інформації на сайті Укрзалізниці вартість квитка у плацкартний вагон п. №24 Одеса-Москва (без урахування комісійного та інших зборів) дорівнює 150 грн.28 коп. Але, зверніть увагу, від ст. Київ-Пасажирський. З повагою ст.інспектор УЗ Л. Кускова; Стоимость проездного документа (билета) при проезде в плацкартном вагоне скорого фирменного поезда №24 “Одесса-Москва” от станции Одесса-Главная с учетом всех сборов, предусмотренных законодательством, по состоянию на 14.03.07 составляет: - вагон плацкартный (фирм.)-216,55грн. - вагон плацкартный –188,55грн. Стоимость проездного документа предоставлена с учетом постельных принадлежностей, цена которой с 01.03.07 при проезде в плацкартном и купейном вагонах составляет 10,00грн.. Данная услуга является не обязательной и предоставляется по желанию пассажира. Ваши пожелания будут учтены в работе справочной службы. Провідний інженер відділу вокзалів Шиманська Н.Б.
Попередня 1... 1323 1324 1325 1326 1327 1328 1329 1330 1331 1332 1333 1334 1335 1336 1337 1338 1339 1340 1341 ...1358 Наступна